Розробки уроків - МАТЕМАТИКА 3 клас I семестр - за підручником М. В. Богдановича - 2014 рік

ПОВТОРЕННЯ МАТЕРІАЛУ 2-ГО КЛАСУ. ОЗНАЙОМЛЕННЯ З РІВНЯННЯМ

Урок 40. КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 2

Мета: перевірити рівень оволодіння учнями навчальним матеріалом, вміння працювати самостійно; виховувати старанність, культуру оформлення письмових робіт.

Хід уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ УРОКУ

III. ПЕРЕВІРКА ВМІНЬ І НАВИЧОК

1. Проведення інструктажу щодо оформлення роботи

2. Виконання учнями контрольної роботи

1 варіант

1. Розв’яжіть задачу.

До магазину привезли 15 ящиків цукерок, печива — на 25 ящиків більше, ніж цукерок, а халви — у 5 разів менше, ніж печива. Скільки ящиків халви привезли до магазину?

2. Обчисліть приклади.

3. Розв’яжіть рівняння.

х ∙ 9 = 72

64 : х = 8

4. Доберіть пропущене число.

Додаткове завдання

Довжина сторони рівностороннього трикутника дорівнює 4 см. Знайдіть довжину сторони квадрата, периметр якого дорівнює периметру трикутника.

2 варіант

1. Розв’яжіть задачу.

Першого дня учні відремонтували 35 книжок, другого дня — на 7 книжок більше, ніж першого, а третього дня — у 6 разів менше, ніж другого. Скільки книжок відремонтували учні третього дня?

2. Обчисліть приклади.

3. Розв’яжіть рівняння.

х ∙ 7 = 28

х : 8 = 6

4. Доберіть пропущене число.

Додаткове завдання

Сума периметрів рівностороннього трикутника і квадрата дорівнює 21 см. Накресліть квадрат, якщо сторони обох фігур мають однакову довжину.

IV. ПІДСУМОК УРОКУ

— Хто вважає, що з роботою впорався успішно?

— Які труднощі виникли під час виконання роботи?





Перша публікація: 01/01/2014

Останнє оновлення: 31/12/2023

Редакційна та навчальна адаптація: Даний матеріал зведено на основі першоджерела/оригінального тексту. Команда проєкту здійснила редакційне оглядове опрацювання, виправлення технічних неточностей, структурування розділів та адаптацію змісту до навчального формату.

Що було опрацьовано:

  • усунення форматних дефектів (OCR-помилки, розриви структури, дефектні символи);
  • редакційне упорядкування змісту;
  • уніфікація термінів відповідно до академічних джерел;
  • перевірка відповідності фактичних тверджень тексту першоджерела.

Усі згадки про автора, рік видання та походження первинного тексту збережено відповідно до джерела.