Поурочні плани для учнів 1 класу до підручника О. Карп'юк за новою програмою
Урок 6
Тема. На уроці.
Мета:
— Ознайомити з новими ЛО, ознайомити з літерами Аа, ВЬ
— Навчати монологічного й діалогічного мовлення.
— Повторити й активізувати лексичний матеріал теми.
— Розвивати вміння сприйняття тексту на слух, розвивати комунікативні здібності учнів.
— Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови,формувати навички письма.
— Виховувати культуру спілкування
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
- Привітання.
Т: Hello, children! How are you? Ps: We are fine, thank you!
- Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні на уроці ми ознайомимося з кількома фразами, які можна почути на уроках англійської мови. Крім того, ви вивчите перші дві літери англійської абетки. Let's start our lesson. Почнемо наш урок.
- Уведення в іншомовну атмосферу.
1)Гра з м'ячем.
Учитель по черзі кидає учням м'яч і називає відомі їм англійські слова. Учні повинні впіймати м'яч, якщо слово пов'язане з темою "Школа", та відбити, якщо не пов'язане. Наприклад: Т: Book!
Учень ловить м'яч. Т: Pen!
Учень ловить м'яч. Т: Thank you! Учень відбиває м'яч.
ІІ.ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
- Фонетична зарядка.
Учитель розповідає історію. Учні повторюють звуки та звукосполучення по кілька разів.
Т: Сьогодні наш друг містер Язичок запрошує нас прогулятися з ним у лісі (можна ввімкнути запис звуків лісу). Отже, ми з вами в лісі. Під ногами шарудить листя: [/-{-/]. Десь барабанить по дереву дятел: [d-d-d], [t-t-t]. Поряд з нами пробігає їжачок: [р-р-р], [f-f-f]. І раптом налітають комарі: [z-z-z]. А ми їх відганяємо ось так (плескає в долоні). Комарі злякалися і повтікали. А ми з вами виходимо на гарну галявину. Ми дивуємося і говоримо: [wau-w-wau].
- Презентація нових ЛО.
1)Вир. 1 (c, 16).
Ті Подивіться на сторінку 16 (показує відповідну сторінку). Кого ми бачимо? Ми бачимо дітей і вчителя. Де вони? Вони в класі. Що говорить учитель? Listen and repeat.
Учні слухають аудіозапис вправи, а потім повторюють фрази.
2)Учні виконують команди учителя.
Т: Now, stand up! Sit down. Open your books! Close your books (показує, що треба зробити учням).
3.Вивчення літер англійської абетки: Аа, ВЬ.
1)Впр. 2 (с. 17).
Т: На сторінці 17 (показує відповідну сторінку) ви бачите дві перші літери англійської абетки. Прослухайте пісеньку і скажіть, які це літери. Учні слухають фонетичну пісню (див. c. 90) і називають літери,
Т: На малюнку ми бачимо літеру А (указує) та мураху — ANT (указує); а також літеру В {указує) та ведмедя —- BEAR (указує). Ant починається на A, "bear" — на В.
2)Гра "Air Writing".
Учні в повітрі "пишуть" літери А та В. Після цього ведучий (спочатку вчитель, а потім один з учнів) "пише" в повітрі літери А та В, а інші учні називають їх.
3)Робота з картками.
Учні в словах на картках (Н02) знаходять літери А та В та розфарбовують їх: А — червоним кольором, а В — синім. Учитель стежить за правильністю виконання
завдання, переміщуючись класом.
Т: Знайдіть літери А та В у словах. Розфарбуйте А червоним, а В — синім кольором.
4) РЗ, впр. 2 (с. 10).
Учні самостійно проводять лінії від кубиків із літерами до відповідних коробок, учитель підходить до кожного учня й перевіряє правильність виконання завдання.
5)РЗ, впр. З (с. 11).
Учитель демонструє написання літер Аа, ВЬ на дошці.
Учні самостійно прописують, а також знаходять їх у рядах букв. Учитель контролює правильність і акуратність виконання завдання.
- Фізкультхвилинка.
Учні виконують команди, які вимовляє вчитель. Він показує рухи, що відповідають новим для учнів словам.
Т: Hands up! Hands down!
Hands on hips! Sit down!
Bend left! Bend right!
March! Run!
5.. Письмо. РЗ, впр. 1 (c. 10).
Учні самостійно знаходять на малюнку й наводять вивчені літери. Учитель стежить за правильністю виконання завдання.
ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
- Підведення підсумків уроку.
Бесіда з учнями.
Т: Які англійські слова ми повторили?
Які команди ми вивчили?
Про які букви англійського алфавіту ви дізналися?
- Закінчення уроку.
Т: Goodbye! Ps: Bye!