Поурочні плани для учнів 1 класу до підручника О. Карп'юк за новою програмою
Урок 23
Тема: Ігри на формування мовних навичок на основі вивчених слів.
Мета:
— Повторити й активізувати ЛО теми.
— Повторити вивчені літери.
— Продовжувати формувати вміння сприйняття тексту на слух.
— Навчати монологічного й діалогічного мовлення.
— Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.
— Розвивати навички письма, комунікативні здібності учнів.
— Виховувати культуру спілкування
ХІД УРОКУ
І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
- Привітання
Т: Good morning, children! Ps: Good morning, teacher!
2.Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні на уроці ми пригадаємо тему "Мої іграшки"'. Перевіримо, як добре ви запам'ятали слова цієї теми. А також повторимо літери англійської абетки і слова, що починаються з цих літер. Let's start our lesson.
- Фонетична зарядка.
Розпізнавання звуків.
Учні слухають скоромовку й рахують, скільки разів вони почують звук...-М; -
Big black bug bit a big black dog on his big black nose!
- Уведення в іншомовну атмосферу.
Гра "Balloons".
Гра триває протягом трьох хвилин. Учні поділяються на дві команди. Кожен отримує по повітряній кульці. Гравці по черзі підкидують кульки й називають їхній колір. Якщо учень не може назвати колір, він не має права ловити кульки, й вона падає на підлогу. У цьому випадку команда втрачає один бал. Виграє команда, що за три хвилини втратила менше балів.
ІІ Основна частина уроку
1.Повторення й активізація ЛО теми.
1)РЗ, впр. 1 (с. 42).
Учні в парах грають у морський бій за правилами, описаними у вправі. Учитель стежить за ходом гри, переміщуючись класом
2.Рольова гра. Впр, 1 (с. 50).
Бесіда за підручником.
Т; Look at the pictures on pages 50—51 (показує відповідні сторінки). Who can you
see? There are two boys. What do the boys have? One boy has a ball, and the other boy has a toy box. What are they saying to each other? Listen and repeat.
Учні слухають текст діалогу й хором повторюють його за вчителем. Потім розігрують цей діалог у парах за ролями.
Учитель стежить за правильністю вимови.
- Вивчення пісні. Впр. З (с. 51).
Учні слухають пісню, а потім разом з учителем співають.
- Письмо. РЗ, впр. 2 (с. 43).
Учні самостійно записують слова малими літерами. Учитель ходить по класу й перевіряє охайність виконання вправи.
- Фізкультхвилинка.
1)Пісня-сценка "Teddy Bear" (див. урок 18 (2)).
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
- Підведення підсумків уроку.
Бесіда з учнями.
Т: Яка тема була в нас сьогодні на уроці? Які слова за цією темою ви можете пригадати? А які літери англійської абетки ви вже знаєте?
- Закінчення уроку.
Т: Goodbye! Ps: Bye!