Поурочні плани для учнів 1 класу до підручника О. Карп'юк за новою програмою
Урок 15
Тема. Моя сім'я
Мета:
— Навчати монологічного й діалогічного мовлення.
— Повторити й активізувати ЛО теми.
— Повторити вивчені літери.
— Розвивати вміння сприйняття тексту на слух, розвивати навички письма, розвивати творчі здібності учнів.
— Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.
— виховувати поважне ставлення до членів своєї родини
ХІД УРОКУ
І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1.Привітання.
Т: Good morning, children! How are you? Ps: We are fine, thank you!
2.Повідомлення теми та мети уроку.
Т: На цьому уроці ми пригадаємо слова за темою "Моя сім'я", а також англійську абетку від А до L.
Let's start our lesson. Почнемо наш урок
- Фонетична зарядка.
1)Розпізнавання звуків.
Учитель пропонує учням послухати діалог. Почувши звук [3], вони повинні сплеснути у долоні.
Children: May we play in the mud, Mother?
Mother: Don't you dare play there!
Children: Father doesn't mind we play in the mud, Mother.
Mother: Father doesn't wash your dirty clothes, dear.
2)Репродукція.
Учитель пояснює учням незнайомі слова, що трапляються в діалозі. Учні повторюють за вчителем слова зі звуком [3].
- Уведення в іншомовну атмосферу.
1)Повторення вірша "Family Alphabet". Діти хором розповідають вірш.
2)Повторення вірша. Впр. 4 (с. 31). Діти хором розповідають вірш.
3) Вивчення вірша "Here Is My Family".
Учитель читає вірш. Потім він читає по рядку, учні повторюють. Після цього діти хором розповідають вірш повністю.
HERE IS MY FAMILY
Here is my father, Here is my mother, Here is my sister, Here is my brother. Father, mother, Sister, brother — We like to be together.
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
І.Повторення ЛО теми.
1)Впр. 2, 3 (с. 35).
Учні за допомогою вчителя виготовляють пальчикові ляльки (див. Teacher's с. 93, 94) і по черзі представляють свою "пальчикову родину": "Look! This family! This is my mother..."
- Фізкультхвилинка.
Віршик-сценка "Grandma's Glasses".
Учитель читає вірш по рядку і показує жестами, що треба робити. Учні повторюють рухи. Потім учитель перекладає вірш українською.
GRANDMA'S GLASSES
Here are Grandma's glasses,
(Учні роблять кола з пальців,
тримаючи їх біля очей,— зображують окуляри.)
Here is Grandma's hat.
(Учні кладуть руки на голову.)
This is the way she puts her hands,
And then lays them on her lap,
(Учні складають руки й кладуть їх на коліна.)
і And has a little nap.
(Учні зображують, що засинають.)
Here are Grandad's glasses
(Учні роблять кола з пальців,
тримаючи їх біля очей,— зображують окуляри.)
Here is Grandad's hat.
(Учні кладуть руки на голову.)
This is the way he puts his hands,
And then lays them on his lap,
(Учні складають руки й кладуть їх па коліна.)
And has a little nap.
(Учні зображують, що засинають.)
- Письмо.
1)РЗ, впр. 1 (с. 28).
Учні малюють свої родини, а потім по черзі розповідають про них: перераховують членів родин. Учитель стежить за правильністю вимови.
2) РЗ, впр. 2 (с. 28).
Учні розфарбовують малюнки за завданням:.
3)РЗ, впр. З (с. 29).
Учні вписують пропущені літери та поєднують слова з відповідними малюнками. Учитель перевіряє правильність виконання завдань, переміщуючись класом.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
- Підведення підсумків уроку.
Бесіда з учнями.
Т: Яка вправа сьогодні сподобалася вам найбільше?
2.Закінчення уроку,
Г: Goodbye, children. Ps: Goodbye!